Nano Banana Pro
  • Utama
  • Ulasan
  • Aset
  • Harga
Model
Nano Banana 2.1Nano Banana 2Nano Banana 2 LiteNano Banana ProSeedream 5.0 LiteSeedream 5.0 ProSeedream 5.0 FlashGPT Image 2.5 FlareGPT Image 2.5 SunburstGPT Image 2Grok Imagine Image 2.0FLUX.3 KleinVeo 3.1 QualityGemini OmniGemini Omni 1.1 FlashMiniMax H3MiniMax H3 MaxMiniMax H3 Max TurboSeedance 2Seedance 2.5Seedance 2 FastSeedance 2 MiniHappyHorseWan 2.6Wan 3.0 VideoWan 3.0 Video PrimeKling 2.6Kling 3.0Kling 3.0 OmniKling 3.0 Motion ControlPixVerse V6Grok Imagine Video 1.5 PreviewVidu Q4Grok Imagine Video 1.5 Lite
Nano Banana ProNano Banana Pro
Mod penjanaan
Model
0 / 5000
Resolusi
Tempoh

Wan 2.6

Model penjanaan video Alibaba dengan sokongan pelbagai gaya visual. Untuk menjana, log masuk ke Nano Banana Pro dan semak kredit yang diperlukan bagi tetapan pilihan anda.

Wan 2.6
Perihal

Mengenai Wan 2.6

Wan 2.6 ialah model penjanaan video Alibaba untuk menghasilkan video daripada arahan teks dan imej rujukan, dengan pelbagai gaya visual serta pergerakan yang lancar.

Mengenai Wan 2.6
Gambaran Keseluruhan Ciri Utama

Ciri Utama

Penjanaan video berkualiti tinggi dengan pelbagai gaya, pergerakan lancar dan hasil sinematik

Contoh Sokongan pelbagai gaya

Sokongan pelbagai gaya

01

Gaya realistik, anime, sinematik dan artistik daripada satu model

Wan 2.6 menyokong pelbagai gaya visual, termasuk video fotorealistik, urutan anime, klip filem sinematik dan tafsiran artistik. Terangkan gaya yang anda mahu dalam arahan untuk membimbing rupa hasilnya. Ini membolehkan pencipta meneroka estetika berbeza tanpa perlu menukar model khusus bagi setiap gaya.

Arahan

Grid 2x2 yang menunjukkan pagoda tradisional China dalam empat gaya: fotorealistik (kiri atas), anime berwarna terang (kanan atas), lukisan dakwat China (kiri bawah) dan cat air (kanan bawah). Setiap petak mempunyai bingkai tersendiri. Bingkai hiasan merah dan emas yang elegan dengan corak Timur.

Subjek yang sama dalam empat gaya seni berbeza untuk menunjukkan kepelbagaian gaya

Output (Contoh)
1
Contoh Pergerakan lancar

Pergerakan lancar

02

Pemprosesan antara bingkai membantu mengekalkan pergerakan semula jadi dalam video

Wan 2.6 direka untuk mengekalkan kesinambungan antara bingkai video dan menghasilkan pergerakan yang lancar. Pemprosesan ruang dan masa membantu mengekalkan rupa objek, watak serta latar dari satu bingkai ke bingkai seterusnya. Air mengalir, watak bergerak dan kamera berubah kedudukan dalam adegan yang dijana. Hasil sebenar mungkin berbeza-beza, jadi semak video untuk perubahan rupa atau kelipan antara bingkai.

Arahan

Seekor ikan koi berenang dengan gerakan badan berbentuk S yang anggun. Riak air dan pantulan cahaya menghasilkan corak yang menarik. Sisik ikan berkilau dengan rona jingga, emas dan putih. Tumbuhan air bergoyang perlahan. Cahaya matahari menembusi permukaan air.

Contoh gerakan dalam air dengan pergerakan yang lancar dan rupa yang konsisten antara bingkai

Output (Contoh)
1
FAQ

Soalan lazim

Wan 2.6 FAQ

Untuk menjana video dengan Wan 2.6, log masuk ke Nano Banana Pro dan semak baki kredit akaun serta kos yang dipaparkan bagi tetapan pilihan anda.

Wan 2.6 menyokong gaya realistik, anime, sinematik dan pelbagai gaya artistik.

Wan 2.6 menjana video HD dengan pilihan tempoh dan nisbah aspek yang boleh ditetapkan. Semak tetapan yang tersedia dalam penjana.

Log masuk diperlukan untuk menjana video dengan Wan 2.6 di Nano Banana Pro. Semak baki kredit dan kos yang dipaparkan sebelum menjana.

Jana video realistik, anime, sinematik dan artistik menggunakan satu model.

Pemprosesan antara bingkai membantu menghasilkan pergerakan yang kelihatan lancar dan semula jadi dalam video.

Jana video daripada arahan teks atau gunakan imej rujukan untuk membimbing proses penjanaan.

Jana video HD dengan butiran yang jelas dan warna yang terang.

Gaya video untuk projek kreatifTerokai cara Wan 2.6 boleh digunakan untuk menghasilkan video dalam pelbagai gaya bagi projek kreatif anda.
Idea projek animasi dengan Wan 2.6Cuba arahan yang menerangkan pergerakan watak dan suasana adegan untuk meneroka hasil bagi projek animasi.
Idea projek kandungan dengan Wan 2.6Terokai pilihan penjanaan video yang tersedia dan tentukan sama ada hasilnya sesuai dengan keperluan projek anda.
Idea projek ilustrasi dengan Wan 2.6

Idea projek ilustrasi dengan Wan 2.6

Lihat contoh kreatif
Gaya video untuk projek kreatifTerokai cara Wan 2.6 boleh digunakan untuk menghasilkan video dalam pelbagai gaya bagi projek kreatif anda.
Idea projek animasi dengan Wan 2.6Cuba arahan yang menerangkan pergerakan watak dan suasana adegan untuk meneroka hasil bagi projek animasi.
Idea projek kandungan dengan Wan 2.6Terokai pilihan penjanaan video yang tersedia dan tentukan sama ada hasilnya sesuai dengan keperluan projek anda.

Terokai model video AI lain

Veo 3.1 Quality

Veo 3.1 Quality

Baharu

Veo 3.1 menyediakan varian Lite, Fast dan Quality apabila tersedia. Pilih teks-ke-video, imej-ke-video atau video-ke-video dalam mod yang disokong. Mod rujukan-ke-video menyokong sehingga 3 imej dan memerlukan Fast pada nisbah 16:9. Pilihan nisbah aspek ialah Auto, 16:9 dan 9:16. Antara muka ini tidak menyediakan pilihan tempoh atau resolusi. Semak kos kredit yang dipaparkan sebelum menjana.

Cuba sekarang
Sora 2

Sora 2

Edisi standard dalam siri Sora. Model ini memahami arahan teks dan sesuai untuk mencuba idea papan cerita, video pendek media sosial serta variasi kreatif.

Cuba sekarang
Vidu Q4

Vidu Q4

Baharu

Animasikan satu imej bingkai pertama atau gunakan sehingga 15 imej rujukan. Pilih 540p–4K dan tempoh 3–16 saat untuk animasi imej atau 1–16 saat untuk rujukan. Audio segerak adalah pilihan. Audio rujukan mestilah dalam format MP3 dan berdurasi 3–12 saat.

Cuba sekarang
Kling 2.6

Kling 2.6

Kling 2.6 direka untuk menghasilkan gerakan kompleks dan interaksi objek. Model ini boleh menjana pergerakan watak yang dinamik serta pergerakan kamera sinematik yang lancar.

Cuba sekarang
MiniMax H3

MiniMax H3

Baharu

MiniMax H3 ialah model video multimodal untuk penjanaan daripada teks, imej dan rujukan. Pilihan yang tersedia termasuk output 768p atau 2K, tempoh fleksibel dan audio rujukan.

Cuba sekarang
Seedance 2

Seedance 2

Baharu

Model video generasi baharu ByteDance ini menumpukan pada kualiti visual, gerakan kompleks dan penggunaan pelbagai jenis rujukan. Seedance 2 menerima input teks, imej, video dan audio untuk membantu menghasilkan video dengan gaya kamera serta subjek yang lebih konsisten.

Cuba sekarang

Mula menjana dengan Wan 2.6

Cuba Wan 2.6 dalam talian
Cuba sekarang
Nano Banana Pro
Nano Banana ProNano Banana Pro

Nano Banana Pro ialah platform penjana imej AI yang menyediakan akses kepada model canggih untuk menghasilkan imej berkualiti profesional.

E-mel
Soalan LazimGaleriLog PerubahanAPIPewarna MangaCyberpunk
العربيةDeutschEnglishEspañolFrançais繁體中文日本語한국어Bahasa MelayuTürkçeไทยTiếng ViệtPortuguês (Brasil)中文עבריתPolski
© 2026 Nano Banana Pro· Hak cipta terpelihara
Dasar PrivasiTerma PerkhidmatanDasar Bayaran BalikPermohonan Bayaran BalikTentang Kami
UtamaAlat AIAsetProfil

Imej

JPG, JPEG, PNG, WEBP · 10MB

Lepaskan imej atau klik untuk memuat naik.